Krásny pozemok 100% nachystaný na okamžitú výstavbu rodinného domu alebo chaty - ODPORÚČAME !!! | | Ždiar

Vyhľadávanie

Kontaktujte nás:

Tel/Fax:  +421 52 7781 300
Telekom:  +421 903 993 099
 Orange:  +421 907 121 161

Email: klein@realitytatry.sk

  NAŠA TOP PONUKA - ODPORÚČAME !!!  

 Westfield residences
    NOVOSTAVBA Rodinných Nízkoenergetických domov
  v Top lokalite Poprad - Veľká - TOP PONUKA a LOKALITA

 Chalupa v Ždiari  Rodinný dom Poprad
  Rodinný dom vo Veľkej PP      Apartmánový 2 izbový byt,
  pozemok 332 m2 - TOP STAV    vo Veľkej Lomnici -TOP !
 
 RD v Poprade - Veľká  RODINNÝ DOM v ŽDIARI
  RD s Garážov a budovou  v       Rodinný dom s ŽDIARI 

lokalite Poprad - Veľká 696 m2   Pôvodný stav super cena

 Byt 3 izbový vo Veľkej Lomnici  Byt 3 izbový v Novej Lesnej
 Rodinný dom - Novostavba   Byt 2 izbový s loggiou 76 m2  
v LENDAKU - poz. 503 m2       v Poprade - NOVOSTAVBA !

 
Stavebný pozemok, Starý Smokovec  Penzión Mlyn vo Veľkom Slavkove
 Stavebný pozemok 1006 m2     Penzión MLYN vo VEĽKOM 
   v Starom Smokovci               SLAVKOVE - pozemok 1,2 ha
 
                    NAŠI PARTNERI  !!!                 
Reality byty domy pozemky v Bratislave  Byty domy pozemky


 


   člen realitnej únie SR


Naša kancelária REALITY TATRY je riadnym
členom asociácie realitných kancelárii Slovenska

  Pozrite si našu videoprezentáciu !!!    

Krásny pozemok 100% nachystaný na okamžitú výstavbu rodinného domu alebo chaty - ODPORÚČAME !!!

Ždiar,

Cena: 77220.00 EUR

Exkluzívne !!! Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu alebo chaty v rázovitej obci pod Belianskymi Tatrami v Ždiari. Pozemok sa nachádza na okraji strednej časti obce, je zastavaný len od obce, jeho hranica je 11 m od vedľajšieho pozemku a praktický všetky ostatné svetové strany sú a aj do budúcna budú nezastavané. To zaručuje tiché a rodinné prostredie pre príjemný pobyt. Predáva sa aj z podielmi na prístupových cestách, čo hovorí, že prístup na pozemok je bezproblémový. Je mierne svahovitý a z hlavnej miestnej komunikácie sa dostanete po ďalšej asfaltovej komunikácií priamo na pozemok. (cca 100 m). Pre budúceho klienta je určite výhodou, že všetky siete (EN, plyn, voda) potrebné k zahájeniu výstavby sú priamo na pozemku a tak je možnosť okamžite začať s výstavbou svojho sna. Výmera pozemku 780 m2 (cca 23m x 34m) a podiely na prístupových cestách s výmerou 34,72 m2. Pozemok na výstavbu je v cene 99,-€/m2 a podiely 15,-€/m2.
Občianska vybavenosť tejto rázovitej podtatranskej obce je na vynikajúcej úrovni. ZŠ a MŠ, obchodné strediska, reštaurácie, pošta, MsÚ Ždiar do 15 minút chôdze z pozemku resp. z vašej nehnuteľnosti. V zimnom období možnosť využitia nielen známych domácich lyžiarskych stredísk (Strachan, Bachledova dolina, Strednica), ale aj množstva menších svahov nielen v okolí obce ale aj v blízkom Poľsku. Najbližšie stredisko za hranicami – Jurgow - je vzdialený 15 km, čo je cesta autom 18 minút. Stredisko je plne zabezpečené a nachádza sa hneď vedľa cesty, takpovediac lyžujete priamo z auta. Samozrejme ako je vyššie spomenutá poloha tak určite každého poteší množstvo turistických trás v Belianskych Tatrách s prechodom do Vysokých Tatier. Najznámejšou je prechod Monkovou dolinou na Kopské sedlo a potom to už záleží len na vás kde si ďalej trasu vyberiete. Dostupnosť do obce je po štátnej ceste z podhoria (Kežmarok, Spišská Belá, Tatranská Lomnica, Poprad), ktorá pokračuje do Poľska. Nad obcou je novootvorená cesta pre osobné motorové vozidlá do obce Osturňa a z nej je už len na skok do ďalšieho národného parku – Pieniny.
Je všeobecne známe, že obec Ždiar zaznamenáva v poslednom období nielen nárast turistického ruchu, ale aj kvalitu života v obci. Je to už dnes veľmi obľúbená lokalita hlavne pre vyššie spomenuté aspekty. V neposlednom rade je potrebné spomenúť a rázovitosť tejto goralskej obce so všetkým čo k tomu patrí. Od klasických a typických domčekov, krojov a tradícií až po príjemných ľudí. Vaše návštevy môže využívať pohostinnosť v miestnych penziónoch, no nič vám nebráni postaviť si útulný penzión a ponúkať len to najlepšie čo vo vás je. Lokalita dáva veľké záruky aj na tento účel. V akom prostredí sa nachádza tento pozemok, prezradí už fotogaléria ale budeme radi ak vám túto nehnuteľnosť budeme môcť ukázať aj osobne.

Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našej stránke www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk.


FotogalériaZákladné informácie

Mesto: Ždiar
Ulica:
Rozloha: 780 m2
Typ: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rodinné domy
Lokalita:

Špecifikácia

PríjazdAsfaltová cesta
PozemokMierne svahovitý
Pripravenosť k výstavbeSchválené v územnom pláne
Kanalizačná prípojkaNa pozemku
Elektrická prípojkaNa pozemku
Plynová prípojkaNa pozemku
Vodovodná prípojkaNa pozemku
Forma vlastníctvaOsobné
Výmera pozemku celkom780 m2

Poloha

Maklér:

Meno:
Vladimír Hurajt
Tel./Mob.:
+ 421 911 132 507
Tel./Mob.:
+421 52 7781 300
Email: